باربری ستارخان

photo_2017-07-19_10-13-08

بسته بندی
مخصوص

اتوبار تهران با به کارگیری کارگران متخصص و کارتن ها ی مخصوص بسته بندی وسایل و اثاثیه ی شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن بسته بندی میکند
freight-tracks-1

کامیون های
مخصوص

شرکت باربری و اتوبار تهران با استفاده از مدرن ترین کامیون های باری و رانندگان مجرب آماده ی سرویس رسانی به شما عزیزان است
tehran-moving

کارگران
مجرب

باربری تهران با استفاده از کارگران متخصص آماده ی همکاری با شما عزیزان است تا با کمترین ریسک ممکن اثاثیه و بار خود را جابه جا کنید.
images

زمان
سرویس دهی

باربری تهران در سرتاسر تهران دارای شعبه است. لذا این مژده را به شما عزیزان میدهیم که پس از تماس در اسرع وقت در خدمت شما باشیم تا در زمان شما عزیزان صرفه جویی شود

باربری ستارخان و رزومه ی کاری

باربری ستارخان با داشتن سابقه ای درخشان در حمل اثاثیه منزل و اداری برترین است. و باربری ستارخان با ارائه دادن خدمات باربری در سطح تهران حرف اول را زده ، با به کارگیری ده ها ماشین باربری و کادر حرفه ای و کاربلد و حمل و نقل مطمئن پیشتاز می باشد . انتخاب کردن یک شرکت باربری معتبر و با خدمات خوب ادر درجه اول یک اسباب کشی قرار دارد ، که شما خانواده های گرامی بااطمینان می توانید اثاثیه های خود را با باربری ستارخان بسپارید ، و آسوده خاطر باشد که کالاهایتان سلامت به مقصد می رسند . باربری ستارخان در امور بسته بندی و سایل و جابه جایی وسایل سنگین ما پیشتازیم. داشتن تجهیزات بسته بندی اثاثیه و انواع ماشین های باری بزرگ و کوچک و همچنین کارگران و پرسنل حرفه ای از ویژگی های اتوبار ستارخان است.

 باربری ستارخان سابقه کاری

باربری ستارخان با سابقه ی کار کردن در اکثر مراکز دولتی ، مزاکز تجاری ، اثاث کشی منازل مسکونی و ….. کارنامه ی درخشانی را دارد. و با کسب رضایت مشتریان و همشهریان خود محبوبیت خود را در تهرن پیدا کرده است ، باربری ستارخان که یکی دیگر از شعبات اتوبار تهران می باشد ، با حمل و نقل بار به تمام نقاط تهران و شهرستان ها در کمترین زمان و در اسرع وقت جا بجا خواهند نمود ، بسته بندی هایی متفاوت و استفاده ار روش هایی اروپای و نوین کالاها را بسته بندی نموده و در کارتن هایی مقاوم و مستحکم گذاشته در اثر ضربه آسیبی به کالاها وارد نخواهد شد ، با داشتن بیمه نامه و بارنامه دولتی کالاها یتان را تحت پوشش بیمه قرار داده ، و در صورت هر گونه خسارت دیدگی باربری موظف است خسارت وارده را کامل پرداخت نماید . مشاوران رایگان و پاسخ گویی به هر گونه پرسش شما در زمینه باربری شبانه روز آماده راهنمایی و آگاه سازی شما عزیزان می باشند .

باربری ستارخان و حمل وسایل سنگین

باربری ستارخان در هر نقطه از تهران که باشید در کمترین زمان ممکن با برترین خدمات در اختیار شما خواهد بود ، اکثر امور باربری جابه جایی وسایل سنگین یک دغدغه هستند.با به کارگیری و آموزش کارگران متخصص و خبره این دغدغه را رفع می کنیم. کارگران ما با داشتن تجربه و توانایی های خود قادر به حمل وسایل سنگین در سخت ترین شرایط هستند. هدف پرسنل ما رفع نگرانی های شماست. همکاران ما در شرکت اتوبار ستارخان حداکثر تلاش خود را برای انجام یک اثاث کشی بی دردسر برای شما خواهند کرد. در کل مجموعه ی شرکت ما افرادی که در زمینه ی باربری سر رشته داشته و دارای تجربه ی کاری هستند استخدام می کند. و اتوبار ستارخان حرفه ی آن ها حمل و نقل و جابه جایی کالاها با بالاترین ضریب امنیتی و سالم رساندن کالاها به مقد می باشد ، دیگر نگران جا بجا کردن وسایل های سنگین و بزرگ نباشید ، با بهترین و مجهز ترین ماشین های باربری و مسقف و موکت کاری شده بارها و اثاثیه هایتان را سلامت به مقصد می رسانیم .

باربری ستارخان روش های بسته بندی

باربری ستارخان با برترین بسته بندی در خدمت شماست ، بسته بندی با بهترین سبک و شیوه را برا ی شما انجام خواهند داد ، بسته بندی متمایز و با باکیفیت ترین وسایل بسته بندی کالاهایتان را بسته بندی خواهند نمود ، با تجربیات و دانسته ها و تکنیک هایی با متد روز مرتب ترین و منظم ترین بسته بندی ها را انجام خواهند داد ، و آنچه که باید قبل از جابه جایی وسایل انجام شود یک بسته بندی صحیح است ، بسته بندی فرآیندی است که در آن وسایل شما در جعبه هایی قرار داده می شوند ، تا از آسیب دیدن در امان باشند.

باربری ستارخان با به کارگیری پرسنل حرفه ای در بسته بندی کار را برای شما آسان می کنند ، همچنین ما دارای تجهیزاتی مانند کارتن های چندلایه ، جعبه های مخصوص ، ساک های مخصوص تخت خواب ، سلفون و ….. هستیم ،با تکیه بر تجربه ی افراد متخصص خود و تجهیزات به روز بهترین بسته بندی را برای وسایل شما انجام می دهد ، سلامت وسایل تان را از ما بخواهید.

باربری ستارخان تکنیک بسته بندی

باربری ستارخان از اینکه مشتریانی همچون شما را داریم به خود می بالیم. با بهره گیری از تجهیزات به روز بسته بندی و اثاث کشی ، استفاده از نایلون های حبابدار ضربه گیر برای بسته بندی ظروف ، استفاده از کارتن های مخصوص بسته بندی و کارتن های چند لایه ی ضربه گیر ، به کارگیری ساک های مخصوص بسته بندی تخت خواب  و … شیک ترین و منظم ترین بسته بندی ها را برایتان انجام خواهند داد .

باربری ستارخان با امنیت کالاهای شما را بسته بندی می نمایند ، بسته بندی کالاهای خود را به دست نیرو های متخصص ما بسپارید ، و از شکستن کالاها و دردسرهای آن دور بمانید ، بهترین ها و مرتب ترین بسته بندی و حمل و نقل را باربری ستارخان تجربه نماید. و با کارگرانی متخصص و ماهر بسته بندی نوین و منظم را انجتم خواهند داد ، و کالاهایتان سلامت به مقصد برسانید با اعتماد به اتوبار ستارخان پشیمان نخواهید شد ، و جزوه مشتریان ثابت ما خواهید شد .

باربری ستارخان و بیمه نامه های دولتی

باربری ستارخان بارهای شما را بیمه و از هرگونه آسیب رسیدن به کالاها خودداری و نهایت تلاش خود را می کنند ، تا بهترین ها را ارئه دهند ، و رضایت شما عزیزان را کسب نمایند ، برای اطمینان خاطر بودن شما عزیزان و اینکه به ما ایمان آورید ، با ارائه دادن بیمه نامه های دولتی بارهای شما را تضمین و آینده را برایتان تضمین می نمایم ، و بارها و اثاثیه های شما را که به شهرستان ها و مسافت های دور یا نزدیک حمل و نقل می نماید ، تحت پوشش بیمه قرار داده و در صورت هر گونه آسیب دیدن کالاها و بارهای شما در حین جابه جایی بیمه باربری ستارخان کل خسارت هایی را که به کالاها وارد شده است را پرداخت می نماید .ضامن بارهایتان خواهیم بود و سلامت رساندن آن ها را به مقصد تضمین مینماییم.

باربری تهران

باربری ستارخان و شعبات

باربری ستارخان برای اینکه بدون معطلی و در سریع ترین زمان ممکن در خدمت شماست ، و در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته در خدمت شما می باسند ، و در زمانی که فکرش را نمی کنید به شما سرویس رسانی می کنند ، با خدماتیبی نظیر و با کفیت در خدمت تان خواهند بود ، برای آسایش و راحتی شما همراهان و خانواده ها و اینک بدون دردسر و با نزدیک ترین باربری منطقه خود تماس نمایید ، در هر منطقه تهران اتوبار ارم بار با بیش از چندین شعبه برای خدمت رسانی به همراهان خود آماده است ، و شما با یک تماس با نزدیک ترین باربری خود تماس نمایید تا در خدمت شما باشیم .

شعبات غرب در باربری تهران :

باربری پونک   ،    باربری مرزداران   ،  باربری  سردار جنگل  ،  باربری جنت آباد   ،   باربری اشرفی   ، 

 

شعبات شرق در باربری تهران :

باربری تهرانپارس    ،    باربری نارمک   ،  باربری پیروزی   ،   باربری رسالت  ، باربری تهران  ، 

 

شعبات شمال در باربری تهران  :

باربری پاسداران   ،  باربری نوبنیاد   ،  باربری جردن   ،   باربری قیطریه   ،   باربری دولت  ،  باربری ولنجک  ،  باربری میرداماد  ،  باربری سعادت آباد  ،  باربری نیاوران   ، 

 

شعبات مرکز در باربری تهران : 

باربری شهرک غرب    ،   باربری گیشا   ،   باربری یوسف آباد   ،   باربری ونک   ،    باربری ملاصدرا

2+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
با ما تماس بگیرید